Na drugi dzień Samorządowego Kongresu Finansowego zaplanowano dwanaście debat równoległych dotyczących, które dotyczą  m.in. zarządzania długiem lokalnym, wdrażania niskoemisyjnego transportu, partnerstwa publiczno-prywatnego, reformy planowania przestrzennego, digitalizacji usług, scenariuszy finansowania szpitali samorządowych czy dobrych praktyk w zakresie regulacji na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy.

O 13:15 rozpocznie się debata finałowa: „Mapa wyzwań systemowych i ich wpływu na finanse samorządów” z udziałem m.in.: Aleksandry Dulkiewicz, Prezydent Miasta Gdańska, Krzysztofa Iwaniuka, Wójta Terespola, Przewodniczącego Związku Gmin Wiejskich RP, Jacka Karnowskiego, Prezydenta Miasta Sopotu, Artura Sobonia, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów i Jacka Sutryka, Prezydenta Miasta Wrocławia.

 

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie