Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Samorządy wobec multikryzysów i wyzwań rozwoju”. 

Przyszłość systemu finansów samorządowych, kryzys energetyczny i jego wpływ na budżety i usługi publiczne, reforma systemu wyrównawczego, skutki inflacji – to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone podczas wydarzenia.

Bilety w najniższej cenie

Udział w kongresie – bilety EARLY BIRDS (do 10.02.23) Cena netto *
Przedstawiciele administracji, samorządów i uczelni wyższych 290,00
Przedstawiciele sektora prywatnego 1290,00

Sprawdź warunki udziału

O wydarzeniu

Inwestycje i działania zmierzające w kierunku rozwoju miast, miasteczek i wsi będą dużym wyzwaniem dla lokalnych budżetów, szczególnie metropolii, których dochody z PIT znacząco spadły. Jak zadbać o zrównoważony rozwój kraju w obliczu centralizacji finansów publicznych? Przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego – prezydenci, wójtowie, burmistrzowie oraz skarbnicy spotkają się w kwietniu w Sopocie, aby wspólnie z przedstawicielami rządu RP, przedsiębiorcami oraz analitykami wypracować odpowiedzi na najważniejsze wyzwania.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie