Banki spółdzielcze, które tworzą grupę SGB to dziś 180 banków, które są integralnym elementem lokalnej społeczności. Są obecne w zasadzie w całej Polsce.

Mamy bardzo dużą tradycję współpracy z samorządami. Stąd bardzo duże rozumienie i znajomość wyzwań stojących przed społecznościami lokalnymi – mówił Mirosław Skiba, prezes zarządu SGB Banku S.A. w rozmowie z redakcją Business Insider Polska, podczas II Samorządowego Kongresu Finansowego. Dysponujemy ofertą dla tych, którzy chcą założyć własną mini-elektrownię, ale też dla klientów, którzy szukają bardziej niezależnych źródeł energii w dobie wzrastających cen.

Jak SGB Bank S.A. wspomaga samorządy w dziedzinie energetyki? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu >> TUTAJ

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie