Do udziału zaproszeni zostali radni z różnych miast Polski. Poruszone zostaną między innymi kwestie transportu regionalnego, planowania budżetu i samodzielności finansowej czy samej współpracy samorządowców z młodymi radnymi.

Program sesji,  których gospodarzem jest Forum Młodych:

Młodzieżowy budżet obywatelski – zarządzanie finansami względem potrzeb

Data:3 kwietnia 2023
Godzina:15.40 – 16.40
Sala:MARCO POLO F
Data:3 kwietnia 2023
Godzina:16.50 – 17.50
Sala:MARCO POLO F

Budżet drogą do samodzielności

Data:4 kwietnia 2023
Godzina:12.30 – 13.30
Sala:MARCO POLO F

Samorząd w relacji z MRM– na papierze, za pan brat

Data:4 kwietnia 2023
Godzina:13.40 – 14.40
Sala:MARCO POLO F

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie