Wybory weryfikują marzenia z realną oceną prezydentury i osiągnięć samorządowców, której dokonują mieszkańcy. Podsumowanie kadencji przepracowanej w samorządzie to czas, kiedy wartości, sposób działania i wizja rozwoju miasta podlegają takim właśnie ocenom. Na ile zmieni się sytuacja w Sopocie i Gdańsku? Czy zmienia się podejście do zarządzania miastem? Jakie są wyzwania na najbliższych 5 lat? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas dyskusji w Mamuszki 14. O swoich doświadczeniach opowiedzą Magdalena Czarzyńska-Jachim, od 2006 roku związana z samorządem sopockim, w latach 2019-2023 wiceprezydentka, a od 2024 roku prezydentka Sopotu oraz Aleksandra Dulkiewicz, w latach 2017-2019 zastępczyni prezydenta Gdańska, od 2019 roku prezydent Gdańska.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 18.30 w Mamuszki 14 (al. Mamuszki 14 Sopot). Wstęp wolny.

Rozmowę poprowadzi dr Anna Materska-Sosnowska, Fundacja im. Stefana Batorego, Uniwersytet Warszawski. Spotkanie odbędzie się w ramach Local Trends – Samorządowego Kongresu Finansowego, który odbywać się będzie w Sopocie w dniach 13-14 maja 2024 r.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie