W ramach Samorządowego Kongresu Finansowego w Sopocie koncentrujemy się na budżetach samorządów – największych wyzwaniach, wykorzystaniu środków unijnych, partnerstwie publiczno-prywatnym oraz kluczowych inwestycjach. To wydarzenie, w którym aktywnie uczestniczą decydenci oraz skarbnicy jednostek samorządu terytorialnego. W programie znajdują się nie tylko debaty, lecz także warsztaty, seminaria i prelekcje.

Podczas Europejskiego Forum Samorządowego w Poznaniu poruszane są najważniejsze kwestie dla rozwoju samorządów. Transformacja energetyczna, zarządzanie ochroną zdrowia, ład przestrzenny, polityka inwestycyjna, demografia, transport, edukacja – to tylko wybrane tematy. Przyglądamy się dobrym praktykom z Polski i z zagranicy i budujemy sieci współpracy międzysektorowej.

Dzięki współpracy ze strategicznymi partnerami medialnymi: Onet.pl, Business Insider Polska, Forbes Polska, Newsweek Polska, tematy poruszane podczas wydarzeń realizowanych w ramach Local Trends odbijają się szerokim echem w kluczowych mediach. Relacje z paneli, wywiady z ekspertami oraz artykuły towarzyszące wydarzeniu pozycjonują kongres, jako jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowo-opiniotwórczych w Polsce.

Wysoka frekwencja obecność przedstawicieli administracji państwowej, samorządów, biznesu oraz nauki oraz współpraca ponad podziałami to doskonała okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych. Naszych partnerów zapraszamy do udziału w panelach, aktywnego zaangażowania w budowanie programu wydarzenia oraz inicjowania spotkań tematycznych.

Firmy i instytucje zainteresowane współpracą komercyjną zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie