12:10 – 12:40

 

12:40 – 13:10 Ekoprojekty Programu InPost Green City

Podczas prezentacji przedstawiciele Programu InPost Green City oraz Zarządu Zieleni w Warszawie odpowiedzą na pytanie, jak biznes oraz samorząd wspólnie mogą troszczyć się o środowisko i prowadzić edukację ekologiczną.

  • Program InPost Green City – co robimy i dlaczego warto dołączyć?
  • Zielony Fundusz Warszawy – idea i projekty edukacyjne
  • Wspólne realizacje InPost Green City i Zarządu Zieleni m.st Warszawy
  • Dlaczego biznes powinien wspierać edukację ekologiczną?
12:10 - 12:40 Jak promować kompetencje przyszłości i przyciągać kadry przyszłości? Case study EDU OFFSHORE WIND:
12:10 - 12:40 Jak promować kompetencje przyszłości i przyciągać kadry przyszłości? Case study EDU OFFSHORE WIND:
12:40 - 13:10 Ekoprojekty Programu InPost Green City:
Gospodarz:
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie