13:30 – 14:00 Nowoczesne technologie Telemedyczne jako skuteczny sposób zarządzania świadczeniami medycznymi w przestrzeni samorządowej

Panel jest poświęcony przedstawieniu korzyści wynikających z implementacji nowoczesnych technologii telemedycznych w przestrzeni samorządowej, ale i szerzej w globalnym ujęciu systemu opieki zdrowotnej. Przedstawione zostaną wyniki wieloletniej współpracy w wieloma samorządami w Polsce, które w dobitny sposób wskazują na wyjątkowe korzyści dla pacjentów, gdzie możemy mówić o setkach uratowanych żyć, jak również wykazane zostaną olbrzymie oszczędności dla jednostek samorządowych, dla systemu opieki zdrowotnej.

Gospodarz: Carebits

 

14:00 – 14:30 Kryzys mieszkaniowy i parkingowy: rozwiązania prefabrykowane dla samorządów

Przedmiotem prelekcji będzie problematyka związana z niedoborem lokali mieszkalnych i miejsc parkingowych w miastach. Wskażemy trudności, z którymi zmagają się samorządy oraz potencjalne rozwiązania, pozwalające ułatwić i przyspieszyć budowę nowych mieszkań czy parkingów. Pokażemy przykłady udanych, zrealizowanych inwestycji publicznych, w których zastosowana została konstrukcja żelbetowa prefabrykowana.

Gospodarz: Pekabex

13:30 - 14:00 Nowoczesne technologie Telemedyczne jako skuteczny sposób zarządzania świadczeniami medycznymi w przestrzeni samorządowej :
14:00 - 14:30 Kryzys mieszkaniowy i parkingowy: rozwiązania prefabrykowane dla samorządów:
13:30 - 14:00 Nowoczesne technologie Telemedyczne jako skuteczny sposób zarządzania świadczeniami medycznymi w przestrzeni samorządowej :
Gospodarz:
14:00 - 14:30 Kryzys mieszkaniowy i parkingowy: rozwiązania prefabrykowane dla samorządów:
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie