Kontekst:

  • Jak zmieniał się przemysł turystyczny w Memphis? Jaką rolę odgrywa współpraca z biznesem, new-tech i samorządem?
  • Jaki wpływ ma atrakcyjność branży spotkań na finanse i rozwój gospodarczy regionu?
  • Czy w Memphis Tourism zastosowuje się strategie zintegrowane z obszarami smart city?
  • Jakie narzędzia efektywnie wspierają rozwój cyfrowy i organizacyjnych w regionie Memphis Tourism?
  • Jakie oraz jak wykorzystywać narzędzia technologiczne do promowania sektora turystycznego miasta?
FireSide Chat z sesją Q&A pt. Jak można wykorzystać big data do oceny/wyceny znaczenia sektora turystycznego dla miasta?:
Gospodarz sesji:
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie