Kluczowe zagadnienia:

  • Jaka jest dziś sytuacja rolników? Pandemia, wojna i inflacja przyniosły takie wyzwania jak wzrost cen nawozów, wzrost cen, a ostatnio rolnicy głośno krzyczą, że jest problem z Ukraińskim zbożem.
  • Od 2023 roku rolników czekają zmiany w dopłatach i nowy element – ekoschematy. Jak duże jest to wyzwanie?
  • Green Deal dla rolnictwa. Ogromna szansa dla polskiej wsi, czy duże zagrożenie?
  • Problem demograficzny wsi wokół ogromnych aglomeracji rozrastają się z roku na rok, ale wsie oddalone od miast – szczególnie na wschodzie Polski – wyludniają się. Jak zatrzymać szczególnie młodzież?
  • Jakich działań długofalowych dziś potrzebuje polska wieś?
Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie