Eksploracja potencjalnych korzyści i wyzwań związanych z rosnącym znaczeniem digitalizacji w kontekście rozwoju społeczno-ekonomicznego miast, z szczególnym naciskiem na e-Doręczenia. 

Czy regulacja wchodząca w życie 10 grudnia, to szansa na : automatyzację procesów, poprawę komunikacji z mieszkańcami, zwiększenie transparentność, minimalizowanie uciążliwości papierowej korespondencji, innowacyjność?

Podczas debaty chcielibyśmy odpowiedzieć na pytania:

  • Czy regulacja dotycząca e-doręczeń faktycznie daje miastom szansę na rewolucję w ucyfrowieniu komunikacji z mieszkańcami i zautomatyzowanie procesów?
  • Czy może jest to kolejny przykry obowiązek bez znaczenia dla ogólnej cyfryzacji w samorządzie?
  • Jeśli jest to szansa – to jakie działania podjąć, jak się przygotować, żeby tę szansę wykorzystać?
  • Jakie są ryzyka takiego przedsięwzięcia i jak im przeciwdziałać?
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie