Od rewitalizacji do transformacji cyfrowej – jak połączyć siły biznesu i miast we wdrażaniu projektów inwestycyjnych - Localtrends

Korzyści z partnerstwa publiczno – prywatnego uzyskuje nie tylko podmiot publiczny odpowiedzialny za zrealizowanie zadania i partner prywatny, który oczekuje zwrotu z inwestycji. Zyskują przede wszystkim mieszkańcy, otrzymując optymalny, możliwy do osiągnięcia w danych realiach, efekt. Korzyści są warte rozważenia dlatego zapraszamy na debatę, w której poruszymy praktyczne aspekty zagadnienia współpracy miasta i biznesu uwzględniając różne perspektywy. Skupimy się na problemach i ryzykach, które towarzyszą konkretnym inwestycjom, doradzimy, od czego należy zacząć przygodę z podobnymi projektami i dlaczego warto ją rozpocząć. Kluczowe zagadnienia dyskusji to:

  • Finansowanie inwestycji z udziałem rynku prywatnego. Czy tylko PPP?
  • Projekty infrastrukturalne w formule PPP – mapa wyzwań.
  • Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania dla samorządów realizowane w formule PPP we współpracy z biznesem jako głównym autorem innowacji.
  • Inwestycje samorządów realizujące cele określone w Europejskim Zielonym Ładzie.
  • Zwiększenie udziału PPP i koncesji – korzyści i ograniczenia
Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Gospodarze:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy strategiczni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Strategiczni partnerzy medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Local Trends

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie