Kluczowe zagadnienia:

  • Jak dziś układa się współpraca samorządów i deweloperów? Co wpływa na ocenę tej współpracy?
  • W kontekście wyników raportu: Ranking miast, jakie czynniki wpływały na rozwój relacji samorząd-deweloper, a które ją hamowały w ostatnim czasie?
  • W związku z zapowiadanymi programami na rynku mieszkaniowym (”Bezpieczny Kredyt 2%”, „kredyt zero procent”) zwiększającymi możliwości zakupu mieszkań, a więc stymulujących popyt, czy podaż na rynku mieszkaniowym sprosta rosnącym potrzebom? Czy kwestie administracyjne na linii samorząd-deweloper będą zwiększały podaż mieszkań czy ją hamowały?
  • Co i w jaki sposób należałoby zmienić, aby poprawić jakość współpracy samorządów i deweloperów?
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie