Kontekst debaty:

  • Dobre praktyki rozwoju samorządów typu smart wykorzystujących IT w usługach miejskich.
  • Rola administracji publicznej w zapewnianiu dostępności do danych niezbędnych do funkcjonowania cyfrowej gospodarki oraz przeprowadzenia procesu digitalizacji usług publicznych.
  • Czy finansować i organizować smart miasta centralnie czy lokalnie projektując rozwiązania szyte na miarę?
  • Jaka drogę trzeba przebyć od prostych usług cyfrowych w samorządach do zintegrowanej platformy smart city?
  • Smart płatności, a usługi miejskie.
  • Jaką rolę w digitalizacji samorządów odgrywa lub odegra współpraca międzygminna oraz kluczowe projekty cyfryzacyjne koordynowane przez GovTech Polska?
  • Czy inwestycje w innowacje i inteligentne miasta są w zasięgu możliwości małych i średnich miast?
  • Jaką rolę planowanie miasta typu smart odgrywa w adaptacji do zmian klimatu?
Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie