Ramowy program Samorządowego Kongresu Finansowego zostanie opublikowany w czwartek, 9 marca. Zapraszamy do współpracy, zgłaszania osobistego lub instytucjonalnego akcesu do współtworzenia debaty o rozwoju i otoczeniu społeczno-gospodarczym jednostek samorządu terytorialnego oraz kraju.

Organizatorzy pozostają otwarci na Państwa wskazania najistotniejszych zagadnień z obszaru rozwoju samorządów, które w perspektywie najbliższych lat będą szczególnie ważne i powinny zostać poruszone podczas Samorządowego Kongresu Finansowego w 2023 roku. Poniżej przedstawiamy Państwu kluczowe obszary tematyczne, które zostaną omówione podczas kwietniowego spotkania w Sopocie.

Obszary tematyczne Local Trends 2023

Programowanie LT

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie