Adam Jastrowicz

Partnership Manager, Autopay
Adam Jastrowicz
Autopay

bio

Adam Jastrowicz, w Autopay od listopada 2021 r. Pełni stanowisko Partnership Managera i odpowiada za tworzenie i rozwój programu partnerskiego, generowanie leadów oraz rozwój VAS (usług generujących dodatkową wartość dla klientów i partnerów). Ponadto zajmuje się organizacją eventów, warsztatów i webinarów branżowych.

Doświadczenie zdobywał w takich firmach, jak Yestersen, Progress Architecture czy SELT Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za współprace partnerskie i sprzedaż. Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz MBA w PAN.

W codziennej pracy liczą się dla niego ludzie i relacje, które może z nimi tworzyć. Docenia atmosferę i stawia na współpracę. Zawodowo wyznacza sobie jasne cele. Docenia i pielęgnuje work life balance. Odpoczywa podróżując po Azji.

Adam Jastrowicz
Autopay

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie