Aleksander Siwulski

Poseł, Sejm Dzieci i Młodzieży, Akcja Uczniowska, PMRP
Aleksander Siwulski
Sejm Dzieci i Młodzieży, Akcja Uczniowska, PMRP

bio

Poseł i przedstawiciel Sejmu Dzieci i Młodzieży, a od niedawna także poseł do Parlamentu Młodych RP. Współpracownik Akcji Uczniowskiej i innych inicjatyw. Działa na rzecz młodych ludzi w całym kraju od ponad roku. Organizuje konferencje i wydarzenia, a także jeździ na wiele ważnych eventów dotyczących polityki młodzieżowej. Poza tym uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy.

Aleksander Siwulski
Sejm Dzieci i Młodzieży, Akcja Uczniowska, PMRP

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie