Aleksandra Sroka

Wiceprezeska Zarządu
Aleksandra Sroka
Fundacja Varia Posnania

bio

Wiceprezeska Zarządu Fundacji Varia Posnania, organizacji zajmującej się zwiększaniem partycypacji młodzieży w życiu Miasta Poznania i walczącej o praworządność w szkołach. W latach 2020-2022 Sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta Poznania, za swoje zasługi dla poznańskiej młodzieży nagrodzona tytułem Honorowej Członkini tejże Rady. W 2022 r. Młoda Mentorka Prezydenta Miasta Poznania w ramach programu „Future Mentors” organizowanego przez stowarzyszenie Eurocities. Obecnie studiuje II rok prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie poświęca się także działalności naukowej. Jako była zawodowa florecistka, w wolnym czasie działa społecznie w sporcie, m.in. poprzez współorganizację takich wydarzeń, jak Puchar Świata Seniorek we florecie kobiet.

Aleksandra Sroka
Fundacja Varia Posnania

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie