Anna Jędrzejewska

Dyrektor Działu Ofertowania
Anna Jędrzejewska
PORR S.A.

bio

Mgr inż. budownictwa i inżynierii środowiska. Dyrektor Biura Ofertowania i Zamówień Publicznych w firmie PORR S.A. – jednej z największych firm budowlanych w Polsce. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie zamówień publicznych, kosztorysowania i ofertowania w branży budowlanej, głównie po stronie firm wykonawczych. Zarządza dużym zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie ofert opartych na Prawie zamówień publicznych, warunkach FIDIC, a także dla rynku prywatnego.
W latach 2004 – 2007 arbiter z listy Prezesa Urzędu Zamówień publicznych.

Anna Jędrzejewska
PORR S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie