Barbara Grochal

Prezes Zarządu Towarzystwa Pelikan
Barbara Grochal
Towarzystwo Pelikan

bio

Prezes “Pelikan Towarzystwo Wspierania Chorych i Potrzebujących im dra Kazimierza Hołogi” Organizatorka wolontariatu i edukatorka społeczna, wieloletnia koordynatorka wolontariuszy Hospicjum Palium, twórczyni „Motylego wolontariatu”, organizatorka projektu „Senior Maluszka Tuli” współorganizatorka wolontariatu w Szpitalu Przemienienia Pańskiego, w Szpitalu im Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu, w Szpitalu w Lesznie, organizator wolontariatu w punkcie szczepień na MTP; wolontariuszka i współorganizatorka wolontariatu w ZOL przy ul. Mogileńskiej; Kawaler Orderu Uśmiechu. Miesiąc temu otrzymałam wyróżnienie “Najlepszy Przyjaciel Seniora”.

Barbara Grochal
Towarzystwo Pelikan

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie