Bartosz Mysiorski

Prezes Zarządu, Fundacja Centrum PPP
Bartosz Mysiorski
Fundacja Centrum PPP

bio

Optymista, pasjonat poszukiwania efektywności oraz najbardziej optymalnych modeli dostarczania powszechnie dostępnej infrastruktury i wysokiej jakości usług publicznych, entuzjasta PPP.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył również podyplomowe studia z Zarządzania Projektami PPP.
Wspiera podmioty publiczne, partnerów prywatnych i instytucje finansujące w przygotowaniu oraz realizacji projektów PPP. Doświadczenia zdobywał pracując dla renomowanych firm doradczych i kancelarii prawnych.
Z Centrum PPP związany jest od początku założenia organizacji w 2008 roku – obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Fundacji, a także – z ramienia Banku Światowego, koordynuje prace sieci Miast PPP w ramach programu Partnerska Inicjatywa Miast (2021-2023), realizowanego we współpracy Banku Światowego z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.
Ponadto, jest członkiem Zespołu ds. Strategii International Project Association (IPFA) w Polsce oraz współzarządzającym sekcją europejską w World Association of PPP Units & Professionals (WAPPP).
Bartosz jest autorem/współautorem wielu analiz, opinii i publikacji z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego.
Prelegent na krajowych i zagranicznych konferencjach, debatach i warsztatach poświęconych PPP (Indie, Kazachstan, Turcja, Niemcy, Czechy, Słowacja, Włochy, Szwajcaria, Ukraina). Zajmuje się również prowadzeniem tego typu wydarzeń (Polska, Holandia, Austria, Turcja).
Prowadzi szkolenia z zakresu PPP w Polsce i za granicą (Azerbejdżan, Kazachstan, Mołdawia, Ukraina). Wykładał również w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.

Bartosz Mysiorski
Fundacja Centrum PPP

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie