Dariusz Godlewski

Prezes Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pieńkowskiej S.A. w Poznaniu
Dariusz Godlewski
Prezes Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pieńkowskiej S.A. w Poznaniu

bio

Dariusz Godlewski urodził się 21.05.1962 roku w Poznaniu

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Poznaniu (rok ukończenia – 1987).

Posiada specjalizację onkologa radioterapeuty oraz jest specjalistą zdrowia publicznego.

W roku 1994 obronił pracę doktorską z zakresu socjologii medycyny a następnie studia podyplomowe w zakresie zarządzania.

Od końca lat osiemdziesiątych do połowy lat dziewięćdziesiątych pełnił szereg funkcji w strukturach regionalnych i krajowych NSZZ Solidarność.

W roku 1987 podjął pracę jako asystent w Zakładzie Radioterapii w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu., a od roku 1996 kierował Zakładem Prewencji i Epidemiologii Nowotworów w tej placówce.

W latach 1993-1996 pełnił funkcję członka Rady do Spraw Zdrowia przy Prezydencie R.P.

Od 1998 roku pełni funkcję Dyrektor Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu, a po jej przekształceniu w spółkę – Prezesa Zarządu.

Dr Dariusz Godlewski jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji i wystąpień z zakresu epidemiologii nowotworów, genetyki onkologicznej i zdrowia publicznego.

Dariusz Godlewski
Prezes Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pieńkowskiej S.A. w Poznaniu

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie