;

Dariusz Marcjasz

Pełnomocnik ds. Sektora Publicznego, BLIK
Dariusz Marcjasz
BLIK

bio

Dariusz Marcjasz jest Pełnomocnikiem Zarządu ds. Sektora Publicznego w Polskim Standardzie Płatności – operatora systemu BLIK. Poprzednio pracował w zarządzie Krakowskiego Banku Spółdzielczego oraz Krajowej Izbie Rozliczeniowej SA, gdzie również miał ścisłe kontakty z sektorem publicznym, wdrażając m. in. terminale POS w jednostkach administracji publicznej oraz w radiowozach policji. Wcześniej pracował w Kredyt Banku, Pekao SA, ABN AMRO oraz Citibanku odpowiadając za rozwiązania bankowości transakcyjnej.

Dariusz Marcjasz ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz program MBA na Akademii Koźmińskiego. Ponadto, brał udział w wielu kursach, m. in. na Uniwersytecie California w Berkeley.

 

Dariusz Marcjasz
BLIK

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Gospodarze:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy strategiczni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Local Trends

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie