Dariusz Strugała

Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo
Dariusz Strugała
Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo

bio

Urodzony 17 sierpnia 1962 roku – od 1998 roku Wójt Gminy Jaraczewo, a od 2016 roku Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo. W tym samym roku powołany został na członka Europejskiego Komitetu Regionów w Brukseli.
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, Podyplomowe Studium Samorządowe Menadżerów Oświaty na Wydziale Pedagogiczny Wyższej Bałtyckiej Szkoły Humanistycznej w Koszalinie oraz Akademię Liderów Samorządowych na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.
Społecznik i samorządowiec. Karierę zawodową rozpoczął w 1986 roku pełniąc funkcję Sekretarza Wielkopolskiej Rady Akademickiej ZMW „Wici” w Poznaniu. Z Gminą Jaraczewo, a co za tym idzie z samorządem, związany jestem od 1988 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Urzędzie Gminy w Jaraczewie, najpierw jako kierownik Referatu Planowania i Finansów, następnie Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego.
Poza intensywną pracą zawodową na rzecz gminy Jaraczewo, aktywnie udziela się również w wielu stowarzyszeniach i korporacjach samorządowych pełniąc różne funkcje.

 

Dariusz Strugała
Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie