Dorota Zmarzlak

Członek Zarządu ZGW RP, Wójt Gminy Izabelin
Dorota Zmarzlak
Członek Zarządu ZGW RP, Wójt Gminy Izabelin

bio

Dorota Zmarzlak jest członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich Rzeczpospolitej Polskiej, wiceprezesem Ruchu Samorządowego „Tak! Samorządy dla Polski” oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Metropolia Warszawa. Pracuje w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego na Mazowszu. Jest również członkiem Komisji „Klimat i Przestrzeń” przy Rzeczniku Praw Obywatelskich, założycielem Instytutu Myśli Liberalnej oraz członkiem Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych.

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego oraz studiowała w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Przed objęciem stanowiska Wójta Gminy założyła i zarządzała przez 20 lat jedną z wiodących agencji komunikacji zintegrowanej w Polsce 24/7 Communication. Była członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym.

Dorota Zmarzlak
Członek Zarządu ZGW RP, Wójt Gminy Izabelin

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie