dr inż. arch. Tomasz Majda

architekt, Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich
dr inż. arch. Tomasz Majda
Towarzystwo Urbanistów Polskich

bio

Dr inż. arch. Tomasz Majda – Absolwent i pracownik Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich. Przewodniczący Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej m.st. Warszawy. Członek Głównej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Członek Zespołu ds. Obszarów Miejskich i Metropolitalnych oraz Zespołu Prawno-Urbanistycznego KPZK PAN. Właściciel biura projektowania urbanistycznego i gospodarki przestrzennej, współautor kilkudziesięciu planów miejscowych, studiów gmin i koncepcji programowo-przestrzennych obszarów funkcjonalnych. Ekspert w zespole doradczym strategii rozwoju nowej części Nankinu wzdłuż rzeki Jangcy w perspektywie 2049 oraz planu rozwoju na lata 2030. Wykładowca programu szkoleniowego w Abu Dhabi, warsztatów w Shenzen i Jekaterynburgu.

 

dr inż. arch. Tomasz Majda
Towarzystwo Urbanistów Polskich

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie