Elżbieta Radwan

Burmistrz Miasta Wołomin
Elżbieta Radwan
Burmistrz Miasta Wołomin

bio

Burmistrz Wołomina od grudnia 2014 r. Od 5 marca 2019 r. jest członkiem zarządu Związku Miast Polskich, wcześniej zasiadała w komisji rewizyjnej związku. Sekretarz Regionu Mazowieckiego Ruchu Samorządowego „Tak Dla Polski”. Z samorządem związana od 1995 r.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (maj 2017) wyróżniona tytułem Samorządowiec Roku 2016, przyznanym przez czytelników serwisu PortalSamorzadowy.pl.

Zabiera głos w najistotniejszych dla samorządu kwestiach o zasięgu lokalnym i ogólnokrajowym, są wśród nich m.in. gospodarka odpadami, oświata oraz polityka społeczna.

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku na kierunkach administracja oraz politologia w zakresie służby cywilnej. Ukończyła Akademię Liderów Samorządowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka studiów podyplomowych Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego.  W 2020 roku ukończyła prestiżową  Szkołę Liderów Politycznych

Wielokrotnie nagrodzona za swoje osiągnięcia, m.in. wyróżniona w kategorii włodarz w Rankingu Perły Samorządu 2021, podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (maj 2017) wyróżniona przez czytelników serwisu PortalSamorzadowy.pl tytułem Samorządowca Roku 2016. Odznaczona tytułem Lidera z Powołania oraz tytułem tytułu Kobieta Charyzmatyczna magazynu Why Story.

Elżbieta Radwan
Burmistrz Miasta Wołomin

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie