Ewa Gałka

Prezeska Zarządu, Stowarzyszenie Centrum PISOP
Ewa Gałka
Stowarzyszenie Centrum PISOP

bio

Doktorka w dziedzinie nauk o zarządzaniu, współzałożycielka oraz prezeska zarządu Stowarzyszenia Centrum PISOP, członkini zarządu Sieci SPLOT. Członkini m.in. Sieci ds. Partnerstw przy Komisji Europejskiej (2016-2019) i Komitetu Monitorującego Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski i Programu Pomoc Techniczna, przewodnicząca Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Menedżerka, specjalistka w zakresie partnerstw międzysektorowych, organizacji społecznych, projektów społecznych, społecznej odpowiedzialności, ewaluacji, audytu. Prowadzi zajęcia ze społecznej odpowiedzialności na SWPS.

Twórczyni i koordynatorka kilkudziesięciu projektów, w tym innowacyjnych i ponadnarodowych, doświadczona trenerka, coach, mentorka i superwizorka przedsiębiorstw społecznych. Ekspertka oceniająca projekty w konkursach grantowych, szkoli osoby oceniające.

Ewa Gałka
Stowarzyszenie Centrum PISOP

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie