Hubert Glezer

Radny Młodzieżowej Rady Miasta Poznania
Hubert Glezer
Młodzieżowa Rada Miasta Poznania

bio

Uczeń LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu iaktywista społeczny. Radny V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Poznania, twórca projektu rozwojowego FutureMe, działacz Amnesty International Polska, członek i koordynator wydarzeń w fundacji Varia Posnania. Dąży do wszechstronności oraz poszerzania wiedzy i doświadczeń, zachowując przy tym ciekawość otoczenia. Aktualnie zagłębia się w dziedziny Biznesu, Polityki i Psychologii.

Hubert Glezer
Młodzieżowa Rada Miasta Poznania

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie