Iwona Kasprzak

Prezes zarządu Fundacji In_Spire, Dyrektor ds. Public Affairs Grupy MTP
Iwona Kasprzak
Prezes zarządu Fundacji In_Spire, Dyrektor ds. Public Affairs Grupy MTP

bio

Ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie studia podyplomowe z zakresu public relations, zarządzania marką oraz stosunków międzynarodowych i dyplomacji w Wyższej Szkole Bankowej, Szkole Głównej Handlowej oraz w Collegium Civitas.
Pracowała przy wszystkich trzech, organizowanych w Polsce, Konferencjach Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu.

Obecnie jest współliderem zespołu Grupy MTP jako operatora technicznego na rzecz konferencji Organizacji Narodów Zjednoczonych World Urban Forum w Katowicach w roku 2022.
W ramach Grupy MTP pełniła stanowiska dyrektora marketingu oraz dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej. Obecnie jako dyrektor ds. public affairs reprezentuje firmę w kontaktach z interesariuszami na poziomie lokalnym, centralnym i międzynarodowym, instytucjami rządowymi i biznesowymi.

Jest prezesem zarządu fundacji In_Spire – fundacji Grupy MTP, która w obecnym roku koordynuje wszystkie działania pomocowe na rzecz uchodźców z Ukrainy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Iwona Kasprzak
Prezes zarządu Fundacji In_Spire, Dyrektor ds. Public Affairs Grupy MTP

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie