Izabela Kuś

Skarbnik Miasta Gdańska
Izabela Kuś
Miasto Gdańsk

bio

Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu, profil matematyczno-fizyczny.

Ukończyła Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim,  kierunek Informatyka i Ekonometria, specjalność Ekonometria.

Karierę zawodową rozpoczęła pracą w banku zdobywając doświadczenie w wydziale kredytów i w dziale sprzedaży. Od 1998 związana z samorządem gdańskim.  Do stycznia 2020 odpowiadała za przygotowanie inwestycyjnej części budżetu miasta i Wieloletniej Prognozy Finansowej. Współtworzyła zasady wieloletniego planowania inwestycyjnego w Gdańsku i uczestniczyła przy tworzeniu oprogramowania wspomagającego ten proces. Jako ekspert pracowała w projekcie wdrażania procedur wieloletniego planowania inwestycyjnego w  samorządach okręgu kaliningradzkiego. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej kierowała referatem rozliczeń projektów inwestycyjnych finansowanych z funduszy unijnych. Posiada certyfikaty Studium Kierowników Projektów Europejskich, zarządzania projektami wg metodyki PRINCE 2, auditora normy ISO 9001 oraz uprawnienia dla członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.

Funkcję Skarbnika objęła w lutym 2020 r.

Izabela Kuś
Miasto Gdańsk

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie