Izabela Świątek

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Pleszew
Izabela Świątek
Pleszew

bio

Izabela Świątek – pedagog, samorządowiec, praktyk

Zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pleszew z zakresem zadań związanym z organizacją oraz finansowaniem wsparcia społecznego i edukacji. Autorka wielu wewnętrznych programów, analiz i strategii. Pedagog z 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu oświatą oraz w bezpośredniej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Od kilku lat wdraża ideę Miasta 15 minut w rodzinnym Pleszewie, skupiając swoje zainteresowanie przede wszystkim na rozwoju obszarów peryferyjnych, problemie depopulacji i trendów demograficznych, skutkach migracji młodego pokolenia oraz jakości życia mieszkańców.

Inicjatorka lokalnych projektów oraz programów edukacyjnych i społecznych, odpowiedzialna za rozwój lokalnych szkół i przedszkoli. Propaguje model świadomego uczenia się, wykorzystującego rozpoznany potencjał każdego człowieka oraz doskonalącego kompetencje przyszłości.

Nieustannie poszukuje nowych, inspirujących wyzwań koncentrując się w obszarach strategicznych i organizacyjnych. Tworzy projekty współpracując z lokalnymi społecznościami i liderami.

Absolwentka Executive MBA, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Izabela Świątek
Pleszew

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie