;

Jacek Bogusławski

Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego
Jacek Bogusławski
Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

bio

Samorządowiec, były przedsiębiorca, miłośnik wodoru i nowoczesnych technologii.

Absolwent studiów MBA oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku ekonomia.

Od listopada 2018 roku Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, odpowiedzialny za gospodarkę, środowisko, sport i turystykę w Regionie.

Od 2019 roku pełni funkcję Przewodniczącego Wielkopolskiej Platformy Wodorowej, stanowiącej płaszczyznę do wymiany doświadczeń, oraz inicjowania działań na rzecz budowy potencjału gospodarczego Wielkopolski, pozwalającego na uzyskanie statusu wiodącego w obszarze gospodarki związanej z zastosowaniem technologii wodorowych.

Jest jednym z inicjatorów podpisania Deklaracji utworzenia Wielkopolskiej Doliny Wodorowej, która umożliwia powstanie skoordynowanego i zintegrowanego ekosystemu powiązań wspierających rozwój technologii, wiedzy i biznesu oraz edukacji, przyczyniając się do dekarbonizacji gospodarki na rzecz neutralności klimatycznej, z poszanowaniem wyzwań społecznych związanych z transformacją.

Od września 2020 r jest członkiem Wielkopolskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości.

Jacek Bogusławski
Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Gospodarze:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy strategiczni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Local Trends

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie