Jacek Sutryk

Prezydent Miasta Wrocławia
Jacek Sutryk
Prezydent Miasta Wrocławia

bio

Jacek Sutryk –ur. 17.09.1978 r.  Prezydent Wrocławia, wybrany w I turze w wyborach samorządowych w 2018 r. Socjolog, społecznik, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego,  absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration Collegium Humanum. Od zawsze zaangażowany społecznie: przewodniczył Radzie Pomocy Społecznej, dyrektor Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych w Warszawie – NGO zrzeszająca ponad 800 organizacji socjalnych z całej Polski, wiceszef Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Samorządowych Ośrodków Pomocy Społecznej, pracował w Zarządzie Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. W latach 2007-2011 Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu, od 2011 r. do listopada 2018 r. Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych odpowiedzialnego za sport, edukację, kulturę, pomoc społeczną, organizacje pozarządowe, zdrowie. Od urodzenia wrocławianin, czas wolny spędza aktywnie, gra w tenisa, biega, jeździ rowerem, kibicuje wrocławskim drużynom sportowym.

Jacek Sutryk
Prezydent Miasta Wrocławia

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie