Jarosław Maciejewski

Główny specjalista ds. komunikacji, Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot
Jarosław Maciejewski
Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot

bio

Jarosław Maciejewski, od urodzenia mieszkaniec Gdyni, z wykształcenia politolog, urzędnik państwowy.

Przez 15 lat związany z wojewódzką administracją rządową. Przez ten okres współtworzył politykę informacyjną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, pełnił funkcję asystenta wojewody pomorskiego oraz realizował zadania związane z nadawaniem przez Prezydenta RP odznaczeń państwowych. Przez blisko 5 lat zastępca dyrektora Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Gdańsku. Od 7 lat pracuje w samorządowym stowarzyszeniu metropolitalnym na Pomorzu, gdzie zajmuje się komunikacją, promocją, realizacją projektów finansowanych ze środków europejskich i norweskich oraz organizacją wydarzeń.
Miłośnik podróży i jazdy na rowerze.

Zobacz debaty:

Jarosław Maciejewski
Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie