Jill Warren

Dyrektor Generalny, Europejska Federacja Cyklistów, Bruksela
Jill Warren
Europejska Federacja Cyklistów, Bruksela

bio

Jill Warren stoi na czele Europejskiej Federacji Cyklistów (European Cyclists’ Federation – ECF) – organizacji pozarządowej z siedzibą w Brukseli, która na poziomie europejskim i światowym jest orędownikiem jak najczęstszego i jak najlepszego wykorzystywania roweru jako zrównoważonego i zdrowego środka transportu i wypoczynku. ECF to wiodący międzynarodowy głos społeczeństwa obywatelskiego na rzecz ruchu rowerowego. Federacja może szczycić się znaczącymi osiągnięciami i od lat cieszy się reputacją niezależnego i cenionego źródła danych, analiz oraz opracowań eksperckich dla decydentów. W 2023 roku osiągnięcia Jill zostały docenione nagrodą Leadership in Cycling Promotion przyznaną przez Ambasadę Rowerową Danii. Przed dołączeniem do ECF Jill spędziła ponad 20 lat na coraz wyższych stanowiskach w największych międzynarodowych kancelariach prawniczych. Jill ma obywatelstwo holenderskie i amerykańskie. Na stałe mieszka w Brukseli.

Jill Warren
Europejska Federacja Cyklistów, Bruksela

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie