;

Joanna Erdman

Prezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa
Joanna Erdman
Fundacja Polska Bezgotówkowa

bio

Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa, a wcześniej – członek Rady Fundacji oraz doświadczona menedżerka z ponad 20-letnią praktyką w bankowości cyfrowej oraz wdrażaniu nowych technologii. Inicjatorka i aktywna uczestniczka wielu projektów rynkowych w obszarze rozwoju rynku płatności bezgotówkowych, digitalizacji konsumentów oraz innowacji. Przez kilka lat pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Wydawców Kart Bankowych przy Związku Banków Polskich oraz członka Rady Bankowości Elektronicznej.

Współzałożycielka mBanku – pierwszego wirtualnego banku w Polsce, który obecnie jest  4. uniwersalnym bankiem w Polsce z oddziałami w Czechach i na Słowacji. Obok marki mBanku współtworzyła takie marki jak: BLIK, mojeID, MultiBank czy Orange Finanse. Uczestniczyła również jako doradca w pracach międzynarodowego European Payment Advisory Commitee oraz Visa Client Council.

Laureatka wielu branżowych nagród, w tym medalu im. M. Kopernika za istotny wkład w rozwój bankowości, tytułu „Najbardziej wpływowej kobiety branży płatniczej” oraz nagrody im. Remigiusza Kaszubskiego za całokształt pracy wykonywanej na rzecz ekosystemu płatności bezgotówkowych. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz kierunku Przywództwo w innowacjach w Szkole Głównej Handlowej. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) Polsko-Amerykańskiego Centrum Zarządzania oraz University of Maryland.

Joanna Erdman
Fundacja Polska Bezgotówkowa

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Gospodarze:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy strategiczni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Local Trends

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie