Katarzyna Siemaszko

Prezes Zarządu, Warmiński Bank Spółdzielczy
Katarzyna Siemaszko
Warmiński Bank Spółdzielczy

bio

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Ekonomicznego w Sopocie oraz Gdańskiej Akademii Bankowej, otrzymała stopień Dyplomowany Pracownik Bankowy oraz została uhonorowana przez KZBS srebrną i złotą Odznaką „Zasłużony dla bankowości spółdzielczej”.

Pracę w bankowości rozpoczęła od banków komercyjnych, pierwszy był Bank Gdański w Kwidzynie. W latach 1994 – 1996 pracowała w olsztyńskim Oddziale Powszechnego Banku Kredytowego.

W latach 1996-2022 w Warmińsko-Mazurskim Banku Regionalnym w Olsztynie. W tym okresie współpracowała ze ZBP w ramach Komisji ds. finansowania mieszkalnictwa. Odbyła praktykę w Deutsche Banku. Dodatkowo była  kilka lat przewodniczącą Rady Nadzorczej w Spółce leasingowej.

W latach 2002-2016 pracowała w olsztyńskim Oddziale Regionalnym Banku Polskiej Spółdzielczości. Od listopada 2016 roku do października 2017 roku była dyrektorem Oddziału Banku Gospodarstwa Krajowego w Olsztynie. W listopadzie 2017 roku została doradcą Prezesa Zarządu Warmińskiego Banku Spółdzielczego, a od  4 grudnia 2017 roku została powołana przez Radę Nadzorczą na Prezesa Zarządu.

Dodatkowo jest biegłą sądową 4 kadencję.

Katarzyna Siemaszko
Warmiński Bank Spółdzielczy

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie