Katarzyna Woźniak

Dyrektor Biura Zamówień Publicznych
Katarzyna Woźniak
Urząd Miasta Poznania

bio

Prawnik, wykładowca akademicki i szkoleniowiec w dziedzinie zamówień publicznych z bogatym doświadczeniem w pracy na rzecz dużych podmiotów zamawiających oraz reprezentacji stron przed  Krajową Izbą Odwoławczą. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Dyrektor Biura Zamówień Publicznych w Urzędzie Miasta Poznania. Z zamówieniami publicznymi związana blisko 20 lat.

Katarzyna Woźniak
Urząd Miasta Poznania

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie