Krzysztof Król

Zastępca Burmistrza Miasta Łeby, Sekretarz Miasta Łeby
Krzysztof Król
Zastępca Burmistrza Miasta Łeby, Sekretarz Miasta Łeby

bio

Krzysztof Król  Zastępca Burmistrza i Sekretarz Miasta Łeby. Związany z samorządem od 1999 roku, gdzie rozpoczął pracę od stanowiska referenta, podinspektora i inspektora w Wydziale Finansowo-Budżetowym Urzędu Miejskiego w Lęborku. Od 2004 roku audytor wewnętrzny w Urzędzie Miejskim w Lęborku a od 2011 roku również w Starostwie Powiatowym w Lęborku. W latach 2016 – 2021 Sekretarz Powiatu Lęborskiego. Od 01 kwietnia 2021 roku – Zastępca Burmistrza Miasta Łeby. Ekonomista.

Krzysztof Król
Zastępca Burmistrza Miasta Łeby, Sekretarz Miasta Łeby

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie