Leszek Losza

Prezes Zarządu w Centrum Inicjatyw Społecznych
Leszek Losza
Centrum Inicjatyw Społecznych

bio

Leszek Losza – społecznik, trener kreatywnego myślenia i umiejętności z obszaru aktywności społecznej, koordynator wielu autorskich programów edukacyjnych, kulturalnych i pomocowych, prezes Centrum Inicjatyw Społecznych i Fundacji Pracownie, koordynator Śląskiego Klastra Usług Społecznych i Kulturalnych, członek założyciel Śląskiego Urban Labu przy wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Od lutego 2022 koordynator programu “Gliwice z Ukrainą”, w ramach którego realizowane są lokalne i regionalne projekty na rzecz wsparcia i integracji w społeczności lokalnej osób uciekających przed wojną w Ukrainie.

Leszek Losza
Centrum Inicjatyw Społecznych

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie