Magdalena Cieślik

Wiceprezydentka Miasta Sopotu
Magdalena Cieślik
Wiceprezydentka Miasta Sopotu

bio

Urodzona w 1976 roku w Elblągu. Absolwentka Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Agile i Scrum – Zwinne Zarządzanie Projektami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Postępowanie Administracyjne i Systemy Informacji Przestrzennej na Uniwersytecie Gdańskim. Z Urzędem Miasta Sopotu związana zawodowo od 6 lat, pełniła funkcję Geodety Powiatowego, a także naczelnika Wydziału Geodezji. Wcześniej, przez 13 lat pracowała w samorządzie w Gdańsku. Od 2 lat przewodnicząca Zespołu do spraw wdrożenia innowacji i rozwoju miasta w koncepcji Smart City.

Magdalena Cieślik
Wiceprezydentka Miasta Sopotu

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie