Maia Mazurkiewicz

Head of StratCom Alliance4Europe
Maia Mazurkiewicz
Alliance4Europe

bio

Maia jest exspertką ds.walki z dezinfromacją i zmian behawioralnych. Ma ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu  politycznym, sprawach zagranicznych i komunikacji w administracji, biznesie i organizacjach społeczeństwa obywatelskiego. Mówczyni, moderatorka i trenerka. Wierzy, że potrzebujemy zmiany w sposobie w jakim się komunikujemy, by wprowadzić więcej zrozumienia pomiędzy ludźmi.

Maia jest współzałożycielką i Head of StratCom Alliance4Europe. Współtworzyła różne organizacje I fundacje, bo uważa, że współpracując możemy mieć większy wpływ na zmianę. Jest adwokatem wyedukowanym w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Koordynuje również projekty wspierające uchodźców z Ukrainy.

Doradza klientom przy budowaniu strategii, komunikacji i public affairs, a także prowadzi szkolenia z przywództwa, zarządzania oraz komunikacji.

Maia Mazurkiewicz
Alliance4Europe

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie