Małgorzata Witek-Stefańska

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Obornikach
Małgorzata Witek-Stefańska
Rada Miejska w Obornikach

bio

Początkowo Radna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach, następnie Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Poznania. W ubiegłej kadencji w wieku 19 lat została najmłodszą Radną Rady Miejskiej w Obornikach. Aktualnie Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Obornikach i Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki i Bezpieczeństwa Publicznego. Opiekuje się Młodzieżową Radą Miejską w Obornikach, jest Prezeską Stowarzyszenia Aktywizacji Młodych i Prezeską Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Sołectwa Dąbrówka Leśna w którym jest również Liderem Grupy Odnowy Wsi i członkinią Rady Sołeckiej. Członkini Fundacji GrowSPACE. Jej działania na rzecz młodzieży i społeczności lokalnej zostały docenione prestiżowym tytułem Samorządowca Przyjaznego Młodzieży oraz honorowym wyróżnieniem Burmistrza Obornik.

Małgorzata Witek-Stefańska
Rada Miejska w Obornikach

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe1-2 października 2026, Poznań

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie