;

Marcin Stefański

Prezes Zarządu, InnoBaltica
Marcin Stefański
InnoBaltica

bio

Informatyk – absolwent Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył m.in. podyplomowe studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Grudziądzkiej Szkole Wyższej oraz menedżerskie studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, gdzie skończył również Podyplomowe Studia Biznesowe i uzyskał tytuł MBA.

Wieloletni wykładowca z zakresu informatyki, społeczeństwa informacyjnego oraz e-Administracji.

Współautor książki pt. „Informatyka Ekonomiczna” Wyd. PWN 2019, a także Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego, Regionalnych Programów Strategicznych, Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu dużymi systemami i projektami informatycznymi, cyfrowymi o zasięgu lokalnym i regionalnym. Był m.in. pełnomocnikiem ds. obsługi informatycznej Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, kierownikiem przedsięwzięcia strategicznego Pomorskie e-Zdrowie, członkiem Zespołu Eksperckiego ds. Społeczeństwa Informacyjnego przy Związku Województw RP.

Od 1999 roku związany był z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, gdzie pełnił funkcję dyrektora Departamentu Cyfryzacji, a wcześniej dyrektora Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego i Informatyki.

Prywatnie: żonaty, dwóch synów, a jego zainteresowania w dużej mierze pokrywają się z pasjami zawodowymi – ciekawi go rozwój sztucznej inteligencji, nowe technologie, a także muzyka i sport.

Marcin Stefański
InnoBaltica

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Gospodarze:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy strategiczni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Local Trends

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie