Marian Buras

Burmistrz Miasta i Gminy Morawica, Członek Zarządu Związku Gmin Wiejskich RP
Marian Buras
Burmistrz Miasta i Gminy Morawica, Członek Zarządu Związku Gmin Wiejskich RP

bio

Marian Buras mgr inż. rolnictwa, absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie, uczestnik stażu w Dayton, USA. Funkcję wójta, a od 2017 roku burmistrza gminy Morawica pełni nieprzerwanie od 1990 roku. W latach 2003-2011 wykładowca na WSH w Kielcach. Zastępca członka Europejskiego Komitetu Regionów w Brukseli. Od 2019 roku członek zarządu Związku Gmin Wiejskich RP. Laureat wielu prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

Marian Buras
Burmistrz Miasta i Gminy Morawica, Członek Zarządu Związku Gmin Wiejskich RP

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie