Martyna Nagórska

Koordynatorka projektów, Główny specjalista, Fundacja RC, Biuro Architekta Miasta Gdańska
Martyna Nagórska
Fundacja RC
Biuro Architekta Miasta Gdańska

bio

Architektka i planistka z długoletnim stażem w administracji samorządowej, praktyczka partycypacji i społeczniczka. Ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Gdańskiej oraz Zarządzanie Systemami Socjo-Ekonomicznymi i Urbanistycznymi w École Centrale de Lille we Francji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą, m.in. w takich pracowniach jak: Biuro Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni, Miejska Pracownia Urbanistyczna w Bydgoszczy, Hall Black Douglas Architects w Belfaście (Irlandia Północna) i Architecture Studio w Paryżu (Francja) oraz w organizacjach pozarządowych – l’Arche à Cognac (Francja). Prowadzi własną działalność gospodarczą – NANU partycypacja, w ramach której współpracuje z samorządami oraz organizacjami pozarządowymi. W imieniu Fundacji RC z Gdańska koordynowała blisko dwuletni projekt DecydujMY!, Zwiększanie wpływu Młodych i Dorosłych na życie w Gdańśku. Obecnie zajmuje się prowadzeniem procesów partycypacyjnych w Biurze Architekta Miasta w Gdańsku. Członkini Towarzystwa Urbanistów Polskich oddział Gdańsk. Liderka lokalnej społeczności – prowadzi innowację społeczną Baba z Wrzeszcza (łączącą działania związane z recyklingiem, rękodzielnictwem ze wsparciem osób z doświadczeniem migracyjnym i uchodźczym). Wolontariuszka Fundacji Zupa na Monciaku – organizacji niosącej pomoc osobom w kryzysie bezdomności oraz pomoc Ukrainie.

Martyna Nagórska
Fundacja RC
Biuro Architekta Miasta Gdańska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie