Michał Żabiński

Skarbnik Miasta Ostrowa Wielkopolskiego
Michał Żabiński
Miasto Ostrów Wielkopolski

bio

Finansista z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami na różnych szczeblach administracji publicznej. Absolwent Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu.

W latach 2005-2012 pełnił funkcję Skarbnika gminy Jarocin.

Następnie, w okresie 2015-2019, sprawował funkcję skarbnika powiatu średzkiego oraz pełnił rolę Przewodniczącego Związku Powiatowo-Gminnego „Sejmik Średzki”. W ramach tej roli, zajmował się wspólną obsługą jednostek organizacyjnych gminy Środa Wielkopolska oraz powiatu średzkiego.

Od 2019 roku pełni funkcję Skarbnika Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie aktywnie angażuje się w projekty związane z rozwojem lokalnym. Wśród nich wyróżniają się inicjatywy takie jak „Ostrowski Ekspres Inwestycyjny” oraz „E-Ostrów 2050 – Miasto Ekologiczne, Energetyczne, Ekonomiczne”.

Michał Żabiński
Miasto Ostrów Wielkopolski
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie