;

Mirosław Skiba

Prezes Zarządu, SGB-Bank SA
Mirosław Skiba
SGB-Bank SA

bio

Prezes SGB-Banku SA od września 2018 roku. Manager, który zmienił technologiczne oblicze Banków Spółdzielczych SGB, wprowadzając je na szybką ścieżkę digitalizacji i mobilności. Sprawny i skuteczny menedżer, który umiejętnie połączył 160-letnią tradycję bankowości spółdzielczej z nowoczesnością, wzbogacając bezpośrednie relacje z klientami o relacje online i przeprowadzając długo oczekiwany proces informatyzacji Spółdzielczej Grupy Bankowej. Grupa SGB to SGB-Bank SA pełniący funkcję banku zrzeszającego i 180 Banków Spółdzielczych.

Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Swiss Finance Institute w Zurychu. Od 1992 r. pracował w Banku Zachodnim WBK S.A. Od 2002 roku był szefem – Makroregionu Poznań, a od 2008 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu BZ WBK S.A. W Spółdzielczej Grupie Bankowej odnalazł swoją nową pasję – pokonywania przeszkód, które od lat wydawały się nie do pokonania.

Zobacz debaty:

Mirosław Skiba
SGB-Bank SA

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie