Olgierd Geblewicz

Prezes Zarządu ZWRP, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Olgierd Geblewicz
ZWRP, Szczecin

bio

Prezes Zarządu Związku Województw RP, marszałek województwa zachodniopomorskiego i członek Komitetu Regionów UE. Od 2020 roku przewodniczący frakcji Europejskiej Partii Ludowej w Komitecie Regionów Unii Europejskiej. Przez kilkanaście lat związany z sektorem gospodarki komunalnej, w tym przez prawie cztery lata pełnił funkcję prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. Został też członkiem rady nadzorczej GWIK Sp. z o.o. w Goleniowie. Od ponad 20 lat związany z klubem Platformy Obywatelskiej.  Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi oraz Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Absolwent prawa na Uniwersytecie Szczecińskim, ekonomii w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warszawskim.

Olgierd Geblewicz
ZWRP, Szczecin

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie